bezbłędne na pięć jest najlepszym sposobem na remoncie torby do makijażu.

Materac leży na podłodze, więc jest przytulny, ale miękki. Jest również bardzo łatwe do złożenia, gdy jesteś zmęczony po długiej podróży. Wreszcie, jest o wiele bardziej lekki niż gra Graco Pack-N, że możesz go nosić na plecach! Istnieje zestaw kabrioletu, który rozpoczął go jako bassinet, zanim potrzebujesz go jako łóżeczka na piętrze. Dostałbym cały shebang – bassinet, prześcieradła, wszystko – i pominął fantazyjny bassinet (jak mieliśmy bassinet Halo).

Kyte Baby Sleep Sack

To najdelikatniejsze Worki snu! Birch uwielbia swój i jest tak przytulnie w środku.

Ollie Swaddle

To był mój ulubiony z nich wszystkich. Na rzep jest bardzo łatwy i jest tak prosty. (Zwłaszcza w porównaniu do spędzania 3 minut na zdobycie koca owinięcia w sam raz! Twarz. Ollie był moim ulubionym!

Ezpz Mats

Uwielbiam je dawać jako prezenty prysznicowe i są świetne jako pierwsi karmniki. Są oszczędnościami zmywarki i ułatwiają czyszczenie tacki na krzesło. Małe dzielniki też są świetne i są płytkie, więc dziecko może łatwo je zobaczyć.

Amazon Cloud Cam

Miałem tradycyjny monitor dla niemowląt i monitor wifi i wiele Wolić Wi -Fi. Uwielbiam to, że rejestruje ruch, a Thomas i ja często zaglądamy na siebie i brzozę, gdy jesteśmy z dala od domu. Dobrze jest zobaczyć, o której upadł lub obudził się bez konieczności polegania na rodzica, aby pamiętać. I uwielbiam to, że mogę po prostu nosić wokół telefonu (jak zawsze), zamiast też muszę nosić monitor dziecięcy (zwłaszcza taki, który jest zawsze mało baterii!)

Mamy niedrogie Monitor wideo, którego używamy do podróży, ponieważ łączenie kamery chmurowej z hotelowym Wi-Fi jest nieco trudne, dlatego zalecam uzyskanie bardzo podstawowego monitora tylko hałasu do podróży. Używamy miejsca Amazon Echo na mojej szafce nocnej, aby uszy w nocy na brzozę i iPada, komputer lub telefon w ciągu dnia.

Drzwi do drzwi

Jest to bardzo kluczowe mieć kiedyś dziecko mobilne! Nadal czuje się, jakby się porusza i wychodzi z tej energii, ale wiesz, że jest w bezpiecznym miejscu, gdy przygotujesz obiad lub uporządkować się. Doprowadzi cię tylko 15-20 minut na raz, ale te minuty są złote! Pożycz jeden z nich, jeśli możesz lub dostać z drugiej ręki. Ale nie są też drogie.

OXO TOT High krzesło

i na koniec kolejne MVP, które doprowadziło nas przez dwoje dzieci. Podczas podróży w domach wynajmu lub domów przyjaciół używałem wielu krzeseł o wysokich krzesłach, a ten jest najlepszy. Uwielbiam to, że taca leży płasko, jest wystarczająco mała, aby zmieścić się w zlewie, siedzenie nie jest tkaninowe, a ściereczki czyste, wysokie krzesło wygląda ładnie, a ślad na podłodze jest mały. Jedynym oszustem jest to, że taca może napełnić wodą, jeśli wpuszczasz wodę po bokach, więc umyj ją poziomo. To nie był dla mnie problem! Szkoda, że ​​nie wiedziałem, że miałbym brzozę, albo dostałbym wersję brzozy! (Zdobądź tani, ale zdobądź ładny materac!) Przychylny (po prostu użyj komody z podkładką zabezpieczoną na) Pilne (zdobądź je z pedałem na nogach) sprężyste siedzenia (pożycz je od przyjaciół) huśtawka (moje dzieci nigdy nie lubiły ich i zajmują zbyt dużo miejsca) torba na pieluchy (zdobądź to, co kochasz!) Solly Wrap (poszukaj drugiej ręki)

Więcej słupków dla niemowląt:

kochanie: dostanie się na południe z dwójką pokoju dziecinnego kidsbirch’s Nurserypostpartum Essentials

Czy masz jakieś opinie na temat sprzętu dla niemowląt, na które można się wyrzucić? Co znalazłeś z drugiej ręki lub która trwała przez wiele dzieci?

Podczas gdy często piszę o BeautyCounter Skincare, makijaż jest równie luksusowy! Nie jestem makijażą Divą i właśnie dlatego powinieneś przeczytać ten post. Ponieważ każdy może nosić te odcienie i wyglądać naturalnie i złożyć w pięć minut, nie potrzebując umiejętności konturowania lub poczucia, że ​​zamierzasz zostawić goopa, gdy przytulasz i całujesz swoje dzieci.

Zrównoważony, bezpieczny i Włącznie

używałem dowolnego makijażu, który dostałem jako bezpłatną próbkę lub znalezioną w Target. Mogę poręczyć, że makijaż BeautyCounter jest o krok powyżej: zrównoważony, bezpieczny i integracyjny. W dużym stopniu nacisk kładziony jest na zrównoważony rozwój dzięki uzupełniającym się różnicom i opakowaniom podkładowym, które można poddać recyklingowi. Składniki są zawsze wybierane, aby były bezpieczne i ze ścieżką łańcucha dostaw (patrz poniżej mika i wanilia), a odcienie są tworzone, aby obejmowały również całą skórę. Skin Twin Foundation ma teraz 27 odcieni od Fair to Deep.

Oto moje ulubione makijaż!

Mój codzienny makijaż Beautycounter

Oto, co codziennie zakładam Kiedy pracuję z domu lub załatwiam z dziećmi spraw.

Przyciemniany krem ​​nawilżający w cieniu. Zakładam to codziennie, kiedy wstaję z łóżka. To trochę wilgoci, trochę czystej pokrycia i trochę SPF w jednym. Uwielbiam zapach skóry rosy! (Oto moja recenzja fundamentów piękności. Słyszałem, jak wielką alternatywą jest korektor Ilia. Rumieniec. Uwielbiam zroszony wygląd kremu, a ten jest łatwy do pomalowania i wtopienia z palcami. Kremowy róż zastąpił satynowy rumieniec w proszku, podczas gdy proszki dostają makijaż bez talk. Możesz też użyć go na ustach! Pomyśl o dużym tuszu do rzęs – to jest nowy tusz do rzęs Beautycounter i jestem zakochany! Szczotka jest fantastyczna i chwyta każdy rzęs. Jest odrzutowy czarny i nadaje temu odważnym rzęsom bez zlecenia. (Zwróć uwagę, że zastąpiło to objętość i wydłużanie opcji tuszu do rzęs.) Przeczytaj moją recenzję tutaj. Sheer Lipstick – Mam obsesję na punkcie cienia Lily! Są one jak Chapstick i mają nutę esencji waniliowej. Nie jestem osobą szminkową, ponieważ uważam, że po prostu rozmrażam to na rzeczy (takie jak moje dzieci!), Więc to jest idealny wygląd + feel.

i oto produkty, które dodam, kiedy idę Wszystko!

Kiedy idę na imprezę, muszę być gotowy aparat lub powiększanie lub spotykam się z przyjaciółmi, dodam je, aby uzyskać dodatkowe warstwy i pozostanie siłą.

Priming Serum-Ten wielozadanikowy multiparker żel-boostwo ma 4000 enkapsulowanych bąbelków Jojoba Ester, które tworzą idealne uwodnione wykończenie do aplikacji do makijażu. Podwójna Fundacja Foather wweight Twin-I Nee Shade 310. Kwas hialuronowy i topi się w skórę. Ma nieco więcej pokrycia niż skóra rosy i bardzo płynnie działa na konsekwentny odcień skóry. (Zwróć uwagę na to zastąpiony podkład odcienia skóry.) Żel brwi w cieniu- zajęło mi trochę czasu, aby dostać się do brwi. Ale jeśli wszyscy profesjonaliści mówią, że są ważne, to muszą być! Próbowałem ołówka, który lubię, ale żel jest tam, gdzie jest. To jest jak mała różdżka tuszu do twoich brwi i myślę, że wyglądam bardziej „złożę”, kiedy go noszę. Cienie kremowe – uwielbiam połysk na co dzień z mgłą mieszaną razem, aby uzyskać wygląd Smokey Eye. – Mój ulubiony odcień kolorów intensywny jest za kulisami! Mam też imprezę ogrodową (gorący róż!) Na wieczory imprezowe, brunch (neutralny róż) na kompalgin apteka doz wydarzenia w ciągu dnia i od 9 do 5 (najodważniejszych) na formalne wydarzenia. Podoba mi się to wszystko z połyskiem na górze! Mattifying Proszek – to jest coś, co zwykle uważałoby za bezcelowe, ale tak naprawdę bardzo mi się podoba! Widziałem kilka innych osób, które go używają i postanowiłem zamówić go z niektórymi kredytami produktowymi, które zdobyłem, i cieszę się, że to zrobiłem! Jest świetny na lato i ma tak wiele zastosowań: suszenie spoconej twarzy, wchłanianie oleju, ustawianie makijażu. Używam go na początku i na końcu makijażu do zestawu prime +.

Dlaczego makijaż BeautyCounter jest bezpieczniejszy?

W słowach Gregga Renfrew: „Cały przemysł kosmetyczny został zbudowany na tajemnicach i tajemnicy Próbujemy to nie zrobić ”.

BeautyCounter jest korporacją B (stawiając ludzi i planetę przed zyskiem) i ma najwyższe standardy bezpieczeństwa składników w okolicy.

Wiele produktów jest weryfikowanych przez grupę roboczą środowiskową i W dużym stopniu nacisk kładziony jest na zrównoważone opakowanie i przejrzystość łańcucha dostaw zarówno w przypadku problemów związanych z prawami człowieka, jak i bezpieczeństwa.

Mika i wanilia

Mika i wanilia są składnikami, które są szeroko stosowane w branży kosmetycznej. (i wiele innych branż w tej sprawie). Niestety większość miki na świecie jest produktem pracy dzieci. To takie smutne. Przemysł waniliowy znany jest z problemów związanych z prawami człowieka, takimi jak praca dzieci, kradzież płac i niebezpieczne warunki pracy.

Beautycounter postanowił coś z tym zrobić. Poświęć chwilę, aby obejrzeć ten krótki film dokumentalny o tym, jak BeautyCounter zajmuje stanowisko całego przemysłu miki. I przeczytaj więcej o pozyskiwaniu waniliowym tutaj.

Kiedy robisz zakupy z BeautyCounter, wiedz, że wszystkie używane mika i wanilia są certyfikowane bez pracy dzieci.

Metale ciężkie

Wiele szminek na rynku zawiera składniki, których zdecydowanie chcesz uniknąć, w tym metale ciężkie, takie jak ołów, nikiel i chrom.

” Szminka jest szczególnie niepokojąca, ponieważ można ją spożywać i nie ma bezpiecznego poziomu ekspozycji na metale, takie jak ołów. Ponadto jest to coś, co można zastosować wiele razy dziennie przez wiele dziesięcioleci, więc metale mogą gromadzić się w twoim ciele. ”-Margie Kelly z Funduszu Raka Piersi i kampanii na rzecz bezpiecznych kosmetyków

Wszyscy wiemy, że ołowiak Czy czegoś należy unikać, prawda? Nie ma już farby, w benzynie, ołówkami – a jednak można go znaleźć w makijażu. W 2012 r. FDA odkryło, że 400 odcieni popularnej szminki zawierało ołów. Ta neurotoksyna może prowadzić do negatywnych wyników zdrowotnych dla dorosłych, jak i dzieci, ale dzieci z rozwijającym się mózgiem są bardziej podatne na szkodę wywołaną ołowiem.

BeautyCounter testuje składniki używane w kosmetykach kolorowych i gotowych produktach kosmetycznych obsesyjnie- Wiele razy – zanim pójdą na rynek. Dowiedz się więcej tutaj.

BeautyCounter bezbłędnie w pięciu

Kiedy przygotowuję się rano, mam tylko około 5 minut na makijaż, zanim mam zamiar zrobić śniadanie I na czas wyciągnij dzieci z drzwi. Zatem bezbłędny w pięciu zestawach makijażu jest idealny do zastosowania podstaw w 5 minut.

Bezbłędne w pięciu jest najlepszym sposobem na przegląd torby do makijażu. Zestaw do makijażu jest wyposażony w pięć bezpieczniejszych produktów i możesz wybrać własne odcienie i typy:

Podwójne podwójne Foundation lub Skin Kilzurizercolor Zdefiniuj ołówek do brwi lub genialne brwi Gelthink Big In-One Clean Cream Cream Gloss Gloss

Czy BeautyCounter jest bezbłędny za pięć?

Tak, ponieważ zaoszczędzisz 22% w porównaniu do kupowania wszystkiego indywidualnie. Jeśli chcesz zdobyć najlepszy huk za swoją pieniądze, jest to sposób na zakup makijażu BeautyCounter. Bezbłędny w pięciu zestawach wynosi 178 USD za wartość 227 USD.

Chcesz rekomendacje?

Jeśli chcesz jakąkolwiek pomoc w sortowaniu produktów, możesz upuścić swój e -mail w tym Little Form i osobiście wyślę Ci e -maila!

Inne posty kosmekowe:

Moje ulubione produkty BeautyCounter My BeautyCounter Recenzje Products przez Twoją skórneprodukty dla jaśniejszych skinsign za moje biuletynterget BeautyCounter spersonalizowane rekomendacje dotyczące produktów i odcień

AKA „The Mommy Smoothie!”

Smoothies to mój numer jeden na jeden sposób na zapakowanie niektórych składników odżywczych-i odkąd zaczynał jeść prawdziwe jedzenie! Moje dziecko nie lubi jagód (co?!), Więc jest to naprawdę jedyny sposób, w jaki mogę wprowadzić te dobre przeciwutleniacze w jego małe ciało. Tak więc lubimy koktajle co najmniej kilka razy w tygodniu.

Eufy wysłał mi swój najnowszy i największy blender do recenzji w poście na blogu. Od około dekady miałem mix Vita-Mix, a ten eufy blender rywalizuje go z T. Na razie moja Vita-Mix jest schowana i uwielbiamy EUFY od kilku tygodni.

są bardzo podobne pod względem stylu i kształtu, ponieważ oba mają ostrza tylko na dole i wiele prędkości. Ale oto kilka innych rzeczy, które uwielbiam w eufy:

jest bardzo lekki, więc wyciąganie go z rogu przechowywania jest o wiele łatwiejsze, ponieważ spłukiwano go pod kranem. Pasuje pod moimi szafkami (ja Poznaj niektóre blendery Vita-Mix, ale mój model nie) EUFY ma zaprogramowane przyciski do „czyszczenia” i „koktajlu”, które wykonują wszelkiego rodzaju fantazyjne ruchy wolno-szybkie, aby stworzyć idealny wynik. Blender wyłącza się, gdy będzie gotowy! Eufy jest bezpieczny w zmywarce !! (Szczerze mówiąc, głównie używałem przycisku samoczyszczenia, ale dobrze jest wiedzieć, czy masz szczególnie czosnkowy przepis, który wymaga super czystej!)

Pod względem spójności jest to miejsce! Najlepsze koktajle (moim zdaniem!) Wykonaj wir tornado podczas mieszania i mają małe bąbelki po nalewaniu.

Sprawdź:

i sprawdź:

konsystencja Był idealny – gładki i jedwabisty!

Oto składniki mojego ulubionego koktajlu na ładnie zorganizowanym wykresie:

i w formie przepisu! Zwróć uwagę, że migdał kokosowy Vega jest całkowicie opcjonalny, ale uwielbiam smak, jaki przynosi.

druk

pin

5 od 1 głosu

codzienne koktajl

kurs śniadania , Smoothie

porcje 2 porcje

Składniki

1,5 szklanki mleka 1 szklanka zamrożone jagody1 zamrożone bananowe 1 szklanki Greens1 Golne owies1 tbsp chia nasiona 1/2 migdał kokosowy P> serwuje dwa!

Ubrałem się w domową muesli (przepis tbd!) I kilka mrożonych jagód do dekoracji.

Eufy blender sprzedaje za 129,99 USD, ale spadnie do $ Wyprzedaż 99 USD na Amazon w weekend w niedzielę i pozostanie w sprzedaży do 24.!

dzięki EUFY za sponsorowanie tego postu.

Kawa i wino. Porozmawiajmy.

Kawa najpierw. Badania pokazują, że kawa jest dla Ciebie dobra (jak wszystkie rzeczy, z umiarem), a ogólnie 1-2 filiżanki kawy dziennie nie jest niczym do wycięcia, jeśli czujesz się najlepiej. Pamiętasz, że od lat byłam pijącym bezkalnym? To dlatego, że jestem bardzo wrażliwy na kofeinę. W różnych momentach mojego życia zależyłem od kawy i odkryłem to, ponieważ pominąłem dzień i boli mnie głowa. Zwykle mam tylko jeden, może dwa, kubki rano, ale robienie czegoś każdego dnia wystarczy, aby ciało było zbyt przyzwyczajeni do jego posiadania. Nie lubiłem poczuć się, jakbym musiał napić się kawy, aby uniknąć złego czucia się, więc przez długi czas przeszedłem do bezkofonu.

, a potem poznałem Thomasa, który uchyla kawę. Kupuje naprawdę pyszną, lokalnie pieczoną, świeżo zmieloną kawę, która pachnie tak niesamowicie, i musiałem po prostu wskoczyć na pociąg kawowy. Jego podekscytowanie mnie podekscytowało! Naprawdę nie zauważyłem dużej różnicy po dodaniu kofeiny, ale wiele miesięcy później zacząłem czuć się trochę źle. To było trochę jak lekko kac i trochę mgliste (i to obejmowało poranki, kiedy nie miałem alkoholu poprzedniej nocy). Nigdy nie czułem żadnej natychmiastowej zmiany po kilku pierwszych łykach kawy, ale po południu czułem się lepiej, kiedy trochę się „obudziłem”. Więc może to było moje ciało proszenie o kawę, zdobycie jej, a potem znowu dobrze się czuję.

Nie podobało mi się to uczucie, więc zacząłem odstać się od kofeiny Sprawdź, czy jest to winowajca. Czasami planuję wypić zwykłą kawę, ponieważ uwielbiam ten smak, ale mam nadzieję, że nie będę się od niej zależny w przyszłości (co jest trudne!).